Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciekawe propozycję na nie-nudę w nocy :D


Titanjium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Niedługo sobie jadę do kuzyna na nie przespanie nocy :D Otóż pamiętam jak pod namiotem mimo jak był komputer, własne bity, elektryczność :P ps2 itp. to później zrobiły się troche nudy i chciało mi się spać ;/ Teraz chciałbym się nie-nudzić czyli mieć masę pomysłów co mógłbym w nocy robić. Standardowo robimy bity, jemy cos, cole pijemy, tv i tyle niestety. Nie mam żadnego pomysłu, dlatego chcę, żebyście dali mi masę pomysłów na ten czas.

 

A i wyluzujcie z emocjami; Mam 14 lat i nie chciałbym żebyście mi stawiali pomysły na ym ym .. Proszę po prostu nie pisać takich rzeczy, chce "normalne" pomysły (co dzisiaj z pewnością te "normalne" to właśnie ym.. ym..). Np. jakieś fazy żeby śmiesznie było, ciekawe rzeczy na internecie jakieś strony (i tu już proszę, żadne p**n itp.) no już pomysłu nie mam po prostu żebym się nie nudził tam !!! A i zawsze w razie czego biorę na zapas energetyki litrowe :P Co mi doradzicie na nie-nudę? Wprawdzice chyba 2 razy ujrzałem ranek bez spania ;/ nie dawałem rady, nawet po energetyku chciało mi się spac

Opublikowano

W pobliżu nie ma lasu, w dodatku w nocy nie warto wychodzić bo grasują w okolicy same pijaki "zombie" którzy rozbijają butelki o jezdnie, hałasują itp. a ja nie lubię tak ryzykować niestety. Już raz miałem pewną sytuację, jak żul wyciągnął butelkę ze śmietnika i rzucił w naszą stronę (byliśmy w grupie z kolegami). Butelka przeleciała obok mnie, dobrze że zrobiłem unik, bo by był Head-Shot jak się mówi ;/ A i z tym lasem są to takie rejony gdzie nie ma samych nowych budynków itp. jest to stara i niebezpieczna dzielnica.

Opublikowano

Kurde specjalnie pisałem w temacie, że takich rzeczy nie umieszczać. Po coś to pisałem ? A i ja będę z kuzynem, czyli jak dobrze policzyłem do dwójka :D Podajcie pomysły które są normalne a nie takie coś jak piszecie o waleniach i jaraniu itp. Mam już cel w życiu i nigdy papierocha ani alkoholu nie tknąłem / tknę. Może to dziwne, ale chcę po prostu najzwyczajniej w świecie pomysły normalne a nie walenie, klepanie do ****** itp. np. pomysły na bity, bo można robić w domu, na kompie. Na razie do głowy przyszło mi zagranie w coś przez localhosta, innego pomysłu na razie jeszcze nie mam. Ale też prosiłbym o pomysły nie tylko na komputer, jak i wspólną jakąś zabawę czy coś w tym guście. Lubimy również pośmiać się, stworzyć bity (mamy nawet mikrofon studyjny), śmiać się z jakiś przedmiotów. Ogólnie to ciągle się śmiejemy, główkujemy nad bitami i nawet potrafi się zamuł włączyć na 2 godziny. Raz tak było ja paczę a już 3:00 a przed chwilą była yy.. 24:00 xD

Opublikowano

Przygotujcie jakis film ?

 

Udaj , ze nie dajesz rady i musisz spac i sie połoz.. Czekaj , az on usnie. Jak juz usnie wyjdz z namiotu i go strasz , tak zeby się obudził i miał mokre gacie..

Opublikowano

Japierdole jak ty masz 14 lat i niecche alhoholu do ust wziac ani zadnego ziola , to sie nie zabawisz , bo czlowiek jak niema pomyslow na dobra zabawe bez wspomagaczy to jednak musi sie czyms wspomoc :D, zeby sie dobrze bawic bez tego musisz miec dobre pomysly , a ty ich najwidoczniej niemasz bo piszes zna forum z takimi rzeczami ;d Kiedys ludzie sie dobrze bawili bez tego bo byli tworczy , mieli pomysly ogolnie inaczej mysleli.

 

Prosze nie rozumiec tego ze ja napisalem ze bez alkoholu czy trawki niemozna sie bawic , otoz mozna ale napewno nie jak sie pyta o pomysly na forum internetowym -.-

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

TO prawda, nie mam już pomysłu i ciągle jest to samo ;/ A i on w nocy nie śpi, bo zamiast spać w nocy to on śpi w dzień xD Faktycznie kiedyś pomysłów było od groma, nie nudziło się. Tylko teraz (ja tam uważam) jest standardem oglądanie po****i, klepanie dziewczyn po d*****, walenie itp. Ogólnie moim zdaniem kiedyś było fajniej na pomysły i się nie nudziłem, tylko teraz same nudy. Już jak kiedyś było wychodzenie na dwór żeby naprawdę się zabawić a nie w wieku 8 lat teraz tylko chlać piwsko i fajkami na dodatek. Takie fajne to nie jest, sobie nie lubię robić problemów. Dla mnie takie fajne to nie jest psuć sobie zdrowie, przypominam sobie jak kiedyś było pare-parenaście lat temu i wtedy nudów jakoś nie było ;/ Dobra napiszcie coś jeszcze jak możecie a ja zobaczę to już jutro

Opublikowano

To fajnie tam macie u mnie to w 6 podstawki dopiero zaczyna cos tam pic jarac a nizej to nie, i wgl jak ktos jest rogarniety i inteligetny to zapalic i wypic czasem ze znajomymi moze , a jak nie to zawsze sie cos do roboty znajdzie i mozna sie posmiac, a ogladame pornoli i klepanie dziewczyn po dupie to standarty u idiotow i dzieci w twoim wieku . pornola to saobie mozna samemu obejrzec a dziewczyny to sie w inny sposob podrywa ;D

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

właśnie od pierwszego razu się potem zaczyna. Pewnie jestem dziwny ze nie pije, nie pale, nie ogladam p****** itp. tylko wlasnie dzisiaj tak sie robi bo inni tak robia.. prosilem zebyscie dali fwjne pomysly i niektore moga byc z tych ale skoro uwazacie mnie za dziwnego to spoko.. kolega pali, pije piwo i teraz ma do zaliczenia 3 przedmioty z 1 semestru i 6 z drugiego.. i on nic z tym nie robi dalej pewnie chleje itp. przychodzi do szkoly a dym od niego wali nawet w szatniach jaraja.. widzialem 4 klasiste podstawowki jarajacy z gimbazjalistami. nic w tym fajnego wcale nie widze a robienie czegos takiego robbi problemy

Opublikowano

ja mam 5 z matematyki fizyki i chemii i pije z kolegami co weekend chodze na balety , idac twoim tokiem myslenia wodka DAJE SKILA W PRZEDMIOTACH SCISLYCH!

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Bo jak ktos jest tępy i pije wóde bez opamiętania i olewa wszystko naokoło to tak jest...

#antywarn pochodzcie sobie po mieście, poobczajajcie sobie jakieś miejscówki itp. Miasto nocą wygląda zajebiście;D

Opublikowano

Niestety takie spoleczenstwo jest ze podnieta bo ze szlugiem po miescie lata albo lans przy inych I pokazywanie jakim to doroslym sie jest.. Moze przygotuj jakies horrory I obejrzyjcie to napewno wam sie nudzic nie bedzie. Pozdro

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Pasjonat
Opublikowano

POLECAM CI HARD PORNO 3D HD :D

ciekawe filmy

 

Project X xD Szósty zmysł , Elita zabójców , Tekken , Gang Story , Uprowadzona 2 , Safe 2012 , Strażnik the sentinel 2006 , G.I. Joe Czas Kobry (nwm czy dobrze pisze) , Obcy 2, Pulp Fiction

z polskich:

Chłopaki nie płaczą, Psy, KILER, Kilerów 2'ch , Poranek Kojota

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...